Něco o přezdívkách, co, kde, kdy, jak, za kolik, s kým a proč ...

Jakub „MUTTLEY“ Mantlík - „Muttley“ pochází jak je na první pohled zřejmé zkomoleně z příjmení dotyčného, až později nám jedna kamarádka sdělila, že toto slovo přesně takhle napsané našla v Indiánské encyklopedii a v jednom indiánském nářečí znamená „OPICE“.

Lukáš „MAŠTĚNKA“ Fuchs - tato lidová přezdívka vyplynula tak nějak spontánně z obdivuhodné schopnosti bubeníka, kdy dotyčný se dokáže těsně po vystoupení kapely tak zmastit, že si ani nedokáže sbalit bicí. Občas se stávalo, že se (většinou fernetová) smršť podařila aplikovat i během vystoupení, poté docházelo ke kuriosním situacím, kdy bubeník namol padá uprostřed rozehrané písně ze stoličky na zem... . Od té doby panuje až do a během vystoupení lehká „demokratická“ prohibice.

Jirka Hájek - nejstarší člen kapely, což se projevuje zejména po skončení koncertu, kdy se zarputilostí odmítá nosit aparát, protože ho „tady bolí a támhle píchá ... „ . Momentálně se zabývá stavbou vlastních bezpražcových baskytar HAIK - Baskytary jsou vyráběny z kvalitních tvrdých dřev (mahagon, ovangol) mají tvar Fender Precision. Jednu z nich zkoušel jeden z našich nejlepších bigbítových baskytaristů Jirka Veselý a údajně se mu docela zamlouvala.

Pepa Kopeček - spolu s L.F. hostuje v undergroundovém seskupení Domova mládeže Nelahozeves Vlasatý žárovky

 

Na hlavní stránku