PEPA KOPEČEK - kytara, zpěv
JAKUB MANTLÍK - kytara zpěv
JIRKA HÁJEK - baskytara, zpěv
LUKÁŠ FUCHS - bicí

Skupina MUTTLEY BAND vznikla zhruba v roce 1995, v nynější sestavě hrajeme druhý rok. Věkový průměr kapely je 22,5 roku.

Na svém kontě máme prozatím 2 demokazety, ta první /Píseň o dívkách/ byla nahrána před dvěma lety naživo v Lucerna Music Baru v Praze. Novější nahrávku „Modlitby a nářky“ jsme nahrávali v květnu 98 v Mirdově hudebním studiu v Praze. Bohužel i tato nahrávka je staršího data, máme v repertoáru některé písně nové - ty jsou trochu jiné - „lehčí“, tanečnější, modernějšího střihu.

Co se týče našeho stylu - máme rádi muziku, která se dělá poctivě, jsme možná trochu staromódní či konzervativní, ale nezajímají nás žádné elektronické úlety, počítače či podobné věci. V klasické sestavě kytary, basa, bicí nalézáme mnohem větší sílu a energii nežli v nejrychlejším počítačovém rytmu.

Jako každá kapela se snažíme o to, abychom měli svoji tvář a svůj zvuk - jdeme ve šlépějích  odkazu klasického českého bigbítu, ale rozhodně nikoho nekopírujeme. Tím že používáme standardní přístup například u techniky hraní, pak logicky následuje to, že o nás někdy v recenzích píší, že jsme „příjemná staroba“ atd. Stylově lze kapelu zařadit k rocku s bluesovým vlivem, většina textů je česky. Někdy si na koncertě zahrajeme převzaté věci, např. od Rolling Stones či Beatles.

Hrajeme po klubech /Praha, ale i jinde/, hospodských sálech, vystoupení koncipujeme jako koncerty. Objíždíme většinou region středočeského kraje /Praha, Mělnicko/, několikrát jsme hráli na českobrodsku.

Na hlavní stránku